57. yıl dönümü!
Hacettepe Üniversitesi olarak, her geçen yıl ulusal ve uluslararası arenadaki konumumuzu güçlendirmeye ve ülkemizin kalkınmasına güçlü şekilde katkı vermeye devam etmekte ve bunun mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.
Anlaşmalı olduğumuz uluslararası üniversiteler
6. DCD 15th - IMDRC kongresine katılım
Asya-Pasifik Egzersiz ve Spor Bilimleri Konferansı (APCESS 2024)’na katılım
CEREPS zirvesine katılım
Mezuniyet Töreni
PhysEd Akademi
Mesleki öğrenme topluluğu çalışmaları tamamlandı
AIESEP 2024 Kongresi'ne katılım
BEST ilk çalıştayı
BEST "Teknoloji ile Öğrenmeyi Görünür Hale Getir" çalıştayı ile karşınızda! Detaylı bilgi için tıklayınız.
Başvurular tamamlanmıştır ilginiz için teşekkürler.
Ankara'da ortaokul düzeyinde görev yapan beden eğitimi öğretmenlerine duyuru
Yandal hakkında!
CEREPS 2024 zirvesine katılım

Bölümümüz başkanı Prof. Dr. Gıyasettin Demirhan 24-26 Haziran 2024 tarihlerinde Seville, İspanya’da düzenlenen davetli konuşmacıların yer aldığı CEREPS (European Council of Research in Physical Education and School Sport: https://www.cereps.eu/) zirvesinde iki yüksek lisans öğrencimizin yüksek lisans tezlerinin araştırma sonuçlarını, süreci tamamlanan ve veri analizi devam eden iki projenin amaçları hakkında “The Process of Acculturation of Human Movement and The Effect of Physical Activity on Brain Development In This Process” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

  

CEREPS (European Council of Research in Physical Education and School Sport: https://www.cereps.eu/), beden eğitimi ve okul sporları konusunda araştırma yapan kurum, kuruluş ve bireyleri bir araya getiren bir birliktir.